30/01/2022 21:09:29
Papara SMS Onay Nasıl Yapılır?

Papara SMS Onay Nasıl Yapılır?

Dijital ödeme sistemlerinin ilerlemesi ile birlikte, kullanıcıların daha kolay ödeme yapabilmeleri için birçok uygulama geliştirilmiştir. Satış yapılan platformların farklı farklı ödeme yöntemleri sunmasından dolayı, kullanıcıların tek bir uygulama üzerinden tüm platformlara entegre edilebilecek nitelikte olan papara uygulaması kodlanmıştır. Bu uygulama tam anlamı ile kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen alıcı ve satıcı kişiler tarafından büyük kolaylık sağlayabilecek bir algoritmaya sahiptir.


Papara,sanal banka hesabı olarak tanımlanabilir. Papara hesabı açarak, tek bir uygulama üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızı birkaç aşama ile oluşturabilir,doğrulayabilirsiniz. Papara SMS Onay yaparak, uygulamadan daha avantajlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan alternatif uygulamalar bulunmasına rağmen, binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen papara sayesinde tüm bankalara bakiye transferi yapabilirsiniz. Aynı zamanda binlerce platform üzerinden yaptığınız alım – satım işlemlerini papara bakiyeniz ile ödeyebilirsiniz.Henüz papara hesabı oluşturmadıysanız ve oluşturmak istiyorsanız;

  • Cihazınızda bulunan App store ya da Google Play Store uygulamasını açarak, Paparayı indirin.
  • İndirmiş olduğunuz papara uygulamasının kurulum işlemlerini dikkatli bir şekilde tamamlayın.
  • Ardından uygulama tarafından tarafınıza otomatik olarak sanal bir cüzdan hesabı oluşturulur.

Gelişmiş ödeme sistemine tamamen uyumlu olarak kodlanan Papara hesabınızı, numara satın alarak yapabilirsiniz. Papara SMS Onay yapmak istiyorsanız ve kişisel bilgilerinizi vermek istemiyorsanız satın aldığınız numara ile 2 – 3 dakika içinde doğrulayabilirsiniz. Papara hesabı olan kullanıcılar, dilediği zaman papara hesaplarına ait kartlara sahip olabilirler. Papara hesabınıza ait karta sahipseniz, papara kartınız ile atmlerden para çekebilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan tüm platforma entegre edilmiş papara sistemi sayesinde, ödeme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Transfer ve para çekim işlemlerinde ekstra herhangi bir ücret ya da komisyon talep edilmemektedir.


Papara SMS Onay sayesinde onaylı hesaplarınızla 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Güvenli alışverişin keyfini çıkaracağınız bu uygulamada cep telefon numaranıza para yatırabilir, cep telefon numaranız ile para çekebilirsiniz. Kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamayı ve işlemlerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirmenizi hedefleyen papara uygulaması, sade bir görünüme sahiptir. Dizayn edilen sade program arayüzü sayesinde tek bir menüden birden fazla işlemi yapabilirsiniz.Papara SMS Onay yapmak için;

  • Papara uygulamasını açınız, hesabını doğrula ekranınagiriniz.
  • Ardından kişisel bilgilerinizi girmek istemiyorsanız, onayal.com üzerinden telefon numarası satın alabilirsiniz.
  • Satın aldığınız numarayı, Papara SMS Onay kısmına girerek onayal.com tarafından size verilmiş olan numaraya gelen doğrulama kodunu giriniz.
  • İşlemleri sırasıyla gerçekleştirdiğinizde, papara hesabınızı başarı ile onaylamış olacaksınız.

Güvenli ödeme sistemi sayesinde, gerçek bir banka hesabı ve kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. İnternet üzerine yapılan alışverişler sonucunda, kartınıza indirimler ve kampanyalar tanımlanabilmektedir.Tam anlamı ile sanal banka kartı ve kredi kartı olarak kullanılabildiğinden, kullanıcıların güvenle alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Papara hesabınıza istediğiniz anda, istediğiniz bankadan para atabilirsiniz. Papara hesabınıza eft ya da havale yapmak için, papara numaranızı açıklama kısmına yazmanız gerekiyor. Bu işlem sonucunda papara hesabınıza birkaç dakika içerisinde, havale yapmak istediğiniz tutar yatacaktır.


Papara SMS Onay yapılan hesabınızla artık birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sms onay yapılmayan hesaplarda para transferi yapılmamaktadır. Papara uygulamasına entegre edilmiş, komisyonsuz transfer sisteminden ve hızlı ödeme hizmetinden yararlanmak için papara hesabınızı doğrulayınız. Belirli bir ücret karşılığında, papara onaylı hesabınıza ait kart çıkartabilirsiniz. Bu kart sayesinde gerçek kredi kartı bilgilerinizi kullanmak ve risk almak yerine sanal alışverişlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Papara kartınızın üzerinde bilgilerinizi saklayan bir çip bulunmaktadır. Sizde papara hesabınızı doğrulamak ve papara kartı sahibi olmak istiyorsanız, onayal.com adresinden numara satın alarak hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Aynı zamanda hesabınıza ait papara kart alabilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...