Facebook SMS Onay Nasıl Yapılır?

İlk çıktığı andan itibaren internet üzerinde tek el olmayı başaran Facebook, gün geçtikçe politikalarında güncelleme yapmaktadır. Zamanla internet üzerinde herkes tarafından kullanılan ve popüler hale gelen Facebook, kullanıcıların güvenliği sağlamak için belli başlı politikalar belirlemektedir. Bu politikalar sosyal medya platformunu kullanan kullanıcılar açısından güvenli olduğu belirtilse de, birçok kullanıcı verilerin gizliliği konusunda aynı fikirde değildir.


Uygulamalar ve sosyal medya platformlarının, kullanıcı hesaplarını güvenli bir şekilde saklamaları için, kullanıcının gerçek olup olmadığını sorgulama ihtiyacı duyarlar. Milyonlarca kişinin kullandığı platformlardan bot kullanıcıları uzak tutmak, kullanıcıların bu platformları farklı bir amaç için kullanmalarını önlemek adına SMS onayı isterler.

Facebook SMS Onay yapmak isteyen bazı kullanıcılar, kişisel verilerin gizliliği konusunda farklı düşündüğünden dolayı, numara satın alarak onay işlemini gerçekleştirmektedirler.


Facebook platformuna kayıtlı bir hesabınız var ise, sizin de hesabınızı doğrulamanız istenebilir. Facebook hesabınızı, kişisel bilgileriniz ile doğrulmak istemiyorsanız, Facebook SMS Onay için numara satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz numara ile sorunsuz doğrulama işlemi yapabilirsiniz. Yeni bir Facebook hesabı oluşturup, bu hesabı sanal bir numara ile doğrulamak istiyorsanız;

  • Bir Facebook hesabı oluşturmak için, www.facebook.com adresine gidiniz.
  • Hesap aç bölümünde yer alan, ad soyad, şifre, doğum tarihi, cinsiyet gibi alanları doldurunuz.
  • Ardından numara doğrulaması yapmak için onayal.com adresine gidiniz.
  • Facebook bölümünü seçerek, facebook platformuna uygun stokta bulunan numaralardan istediğiniz ülke üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirin.

  • onayal.com adresinin size otomatik olarak vermiş olduğu numarayı, facebook hesap aç bölümüne girin. Bu aşamadan sonra panel üzerinde yer alan Satın Aldıklarım bölümünden numaranıza gelen onay kodunuzu kopyalayın. Kopyaladığınız kodu Facebook onay bölümüne girerek hesabınızın onaylayın.

Facebook SMS Onay politikasını, satın almış olduğunuz numara ile başarılı bir şekilde doğrulayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ve sistem tarafından size otomatik olarak verilen numara, sadece size aittir. İleri de hesabınız ve sms onayı ile ilgili herhangi bir problem yaşamazsınız.


Güncel stokların bulunduğu, platformların düzenlenmiş politikasına takılmamak adına, kendini alt yapı olarak sürekli yenileyen bir sistemi olan, onayal.com adresinden en hızlı şekilde numara temin edebilirsiniz.


Kişisel bilgilerinizi vermek istemiyorsanız, Facebook SMS Onay aşamasını başarılı bir şekilde geçmenin en sorunsuz yolu numara satın almaktadır. Facebook hesabınızı, satın almış olduğunuz numarayla doğrulayarak, hesabınız güvenlik seviyesini arttırmış olursunuz. SMS doğrulaması yapılan hesaplar, çalınma gibi durumlar ile karşılaşmamaktadır. Facebook hesabınızı SMS ile doğruladığınızda, facebook algoritması sizin gerçek bir kullanıcı olduğunuzu algılayarak, hesabınızı güvende tutar. Hesabınıza yapılan şüpheli girişleri ve giriş denemelerini tarafınıza bildirir.


Kullanıcı hesaplarının doğrulanması birçok platform tarafından istenen bir durumdur. Genel olarak kişisel verilerin korunma durumuna uyan platformlar bir yana, kullanıcıların bilgilerini satan platformlarda bulunmaktadır. Kullanıcıların bilgilerini hesap oluşturma aşamasında datalarına kaydederek, reklam amaçlı numara satın alan şirketlere bilgileriniz satılabilmektedir. Eğer numaranıza alakasız reklam mesajları geliyorsa, telefon numaranız reklam amacı ile satılmış anlamına gelir.


Kişisel verilerinizin internet üzerinde farklı sitelerde dolaşmasını istemiyorsanız, sizde sosyal medya hesaplarınız için numara satın alarak doğrulama işlemini yapabilirsiniz. Facebook SMS Onay aşamasını atlatmak için, numara satın almak en iyi çözümdür. Milyonlarca kullanıcının datasının saklandığı bir yer düşünün. Bilgilerinizin reklam amacı ile satılmasını istemezsiniz. Büyük platformlarda reklam gelirleri hesaplanarak, data satışları yapılabilmektedir. Gizlilik politikalarına bağlı kalacağını bildiren ve özellikle belirten platformlar bile mutlaka kullanıcı datalarını reklam amaçlı farklı platformlara pazarlamaktadır

 

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...