Twitter SMS Onay Nasıl Yapılır?

Milyonlarca kullanıcıya sahip twitter platformunda kullanıcıların hesap güvenliğinin nasıl sağlandığını merak ettiniz mi? İnternet üzerinde bulunan, devasa alt yapıya sahip platformlardan birisi de twitter platformudur. Bu platformu anlık, günlük ve haftalık olarak kullanan milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Twitter SMS Onay sistemi ise, kullanıcıların hesaplarının güvenli bir şekilde ulaşılabilir hale gelmesini sağlamaktadır.


SMS onay sistemi, internet üzerinde bulunan birçok platformda bulunmaktadır. Platformlarda genel olarak bu sistem, kullanıcıların hesaplarının güvenli olarak saklanması amacı ile yapılmıştır. Twitter SMS Onay yaparken bazı kullanıcılar, bu tür platformların gizlilik politikalarına güvenmediği için, gerçek bilgilerini girmek istemeyebilirler. Bunun için Twitter SMS Onay yaparken, numara satın alabilirsiniz.


Twitter üzerinde kayıtlı herhangi bir hesabınız bulunmuyor ise, twitter sistemi politikaları gereği, hesap oluşturmak istediğinizde sizden telefon doğrulaması isteyecektir. İnternette yer alan birçok platformda hesap oluştururken de SMS onaylama sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Onay sisteminin asıl amacı, kullanıcı hesapların güvenliğini sağlamak olsa da farklı amaçlar içinde kullanılmaktadır. Onay sistemi, kullanıcılar hesap oluşturduklarında belli başlı bazı bilgiler ister.


Kullanıcı ise, platformda hesap oluşturmak için bu bilgileri girer. Platformun alt yapısında kullanıcı bilgileri gizlilik politikası gereği paylaşılmayacağı söylense de, bazen ticari anlaşmalar gereği kullanıcıların bilgileri paylaşılmaktadır. Bundan dolayı birçok kullanıcının gerek mail adresine, gerek telefon numarasına reklam dolu mesajlar gelmektedir. Twitter SMS Onay aşamasını geçmek için ve ileride sizi rahatsız eden mesajların gelmemesini sağlamak için, numara satın alarak doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Twitter hesabı açıp, sms doğrulaması yapmak için;

  • Tarayıcınızdan twitter.com adresine giriniz.
  • Ardından kaydol butonuna tıklayınız.
  • Hesap oluşturmak için isim, telefon, doğumtarihi gibi bilgileri girmelisiniz.
  • Gerekli bilgileri girdikten sonra, telefon kısmına gelerek satın almış olduğunuz numarayı giriniz.
  • Ardından onayal.com adresinden satın almış olduğunuz numaraya gelen smslere göz atarak, twitter tarafından gönderilen kodu kopyalayınız.

  • Kodu kopyalayıp, twitter’a yapıştırıp onaylayınız. Bu işlem sonrasında normal bir şekilde hesabınızı oluşturmaya devam edebilirsiniz.

Bu aşamaları sırasıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, twitter üzerinde açmış olduğunuz hesabınız sms onaylı olacaktır. Satın almış olduğunuz numara sayesinde doğrulama işlemini, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan gerçekleştirebilirsiniz. Twitter hesabınızın doğrulanmış olması, hesap ile ilgili karşılaşabileceğiniz sorunların önüne geçecektir. Doğrulanmamış hesaplarda çalınma gibi olaylar daha fazla olabilmektedir. Twitter algoritması, ne kadar kullanıcıların yararına olabileceği düşünülen SMS onay sistemini kullansa da, birçok kullanıcı bilgilerinin gizli kaldığını düşünmemektedir.


Twitter SMS Onay sisteminin bir diğer amacı ise, platform üzerinde bulunan ve farklı amaçlar için açılmış bot hesapların önüne geçmektir. Fakat normal kullanıcıların kişisel bilgilerinin paylaşılması zorunlu hale geldiğinden, sosyal medya sitelerinde gizlilik politikalarının su istimal edildiği düşünülmektedir. Sizde hesabınıza kişisel bilgilerinizi girmek istemiyorsanız, onayal.com adresinden istediğiniz platform için bir numara satın alabilirsiniz.


Aynı zamanda satın almış olduğunuz numara ile anında ve sorunsuz bir şekilde doğrulama yapabilirsiniz. Twitter platformu için istediğiniz ülkeden satın almış olduğunuz numara sadece size aittir. Satın aldıktan sonra, numara size ait olduğu için hesabınıza tekrardan herhangi bir doğrulama işlemi gerekmez. Bundan dolayı satın almış olduğunuz numara ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde doğrulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Twitter SMS Onay sistemi, bot yazılımlara ve bot kullanıcılara karşı gün geçtikçe geliştirilmektedir. Geliştirilen ve değiştirilen politikaları takip eden yazılımlar sayesinde, numara satın alma işleminizi dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Satın aldığınız numara ile hızlı ve güvenli bir şekilde hesap doğrulayabilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...