SMS Onay Hizmeti Verilen Ülkeler Hangileri?

 

İnternet üzerinde gün geçtikçe birçok sosyal medya platformları açılmaktadır. Bu platformlar üzerinde kullanıcıların rahatlıkla iletişim kurmaları açısından politikalar belirlenmektedir. Politikalar gereği, sistemlerin bot kullanıcılardan uzak tutulması adına bazı önlemler alınmaktadır. Bu önlemlerden en önemlisi ise, SMS Onay hizmetidir. SMS Onay hizmeti bot olabilecek kullanıcılar tarafından sorun hale gelse de, zaman zaman aktif ve normal kullanıcılar tarafından da sorun teşkil edebilmektedir. Bu gibi durumlarda aktif ve normal kullanıcılar, hem platform yönetimine kişisel bilgilerini vermemek, hem de reklam mesajları almamak adına SMS Onay hizmetine başvurmaktadırlar. Kayıt olduğunuz platformun alt yapısı hangi lokasyona ait ise, dilediğiniz ülkeden SMS Onay Hizmeti satın alabilirsiniz.


SMS Onay Hizmeti Verilen Ülkeler arasında birçok ülke bulunmaktadır. Bu ülkelerden istediğiniz ülke kodunda telefon numarası satın alarak, SMS onay işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. SMS onay hizmeti satın alırken, platform tarafından belirtilen özel bir alan kodu yoksa, istediğiniz ülkeden sorunsuz bir şekilde SMS doğrulaması yapabilirsiniz. SMS Onay Hizmeti Verilen Ülkeler hizmeti birçok platforma ücretli olarak sağlanabilmektedir. Bu hizmetin ücretinin farklı olması, hizmetin kalitesine bağlıdır. Hizmet kalitesi ne kadar yüksek olursa ve bu hizmet bilindik bir yerden alınırsa, aynı numarayı o kadar fazla yerde kullanabilirsiniz. SMS onay sistemi, aktif kullanıcıların hesap güvenliği için sağlanan en önemli adımlardan biri olsa da, zaman zaman bazı kullanıcılar bu durumun hesap güvenliği için olmadığını düşünebilmektedir. Bunun asıl sebebi ise, internet üzerinde yer alan platformlarının kullanıcı datalarını başka yerlerle paylaşmasıdır.


Bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar ise, SMS Onay Hizmeti Verilen siteleri tercih etmektedir. SMS Onay Hizmeti Verilen Ülkeler içerisinde Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Polonya, İngiltere, İrlanda, Sırbistan, Romanya, Estonya, Almanya, Litvanya, Hırvatistan, İsveç, Hollanda, Letonya, Avusturya gibi büyük ülkelerde bulunuyor, ayrıca bu ülkelerden tamamen resmi telefon numaraları satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz resmi numaralar tek kullanımlık değildir. Hangi platform için numara satın aldıysanız, o platform için aynı numaradan onaylama işlemini yapabilirsiniz. SMS Onay Hizmeti Verilen Ülkeler tek bir sosyal platform için değil, birçok platform için numara hizmeti vermektedir. SMS Onay hizmetini, Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, Snapchat, Hotmail, Linkedin, Gmail, Youtube, Line, Steam, Telegram, Viber, WeChat, Yahoo, Uber, Tinder, Yandex, Mail.RU, Airbnb, VK, Discord, Netflix, Amazon, AliPay, Tencent QQ, Papara, NTT Game, eBay, TikTok, Paypal, OK.ru, Imo, Alibaba, Coinbase, Trendyol, McDonalds, Burger King, Hopi, CMT Cüzdan, Gamekit, Dominos Pizza, Nike, Tango gibi platformlara kayıt olurken kullanabilirsiniz.


Bu platformlarda çıkan bir takım haberlerden dolayı kişisel bilgilerinizi garanti altına alarak SMS onaylama hizmetinden sanal numara alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz bu numaralar bahsi geçen uygulama ve platformlarda sorunsuz bir şekilde onay işlemini gerçekleştirmektedir. Geliştirilen SMS Onay Hizmeti ile, sizde birçok platformdaki hesabınızı numara satın alarak onaylayabilirsiniz. Mobil Onay Hizmeti Veren Ülkeler gün geçtikçe onay sistemine dahil olmaktadır. SMS Onay hizmetinde bulunan numaralar, platformların politikalarına göre düzenlenmektedir. SMS Onay hizmeti, hesabınızı sınırsız şekilde doğrulamanızı sağlar. SMS Onay hizmeti sayesinde hesap doğrulama sorununuz çözülecek bir daha onaylama gibi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlayacaktır. SMS Onay Hizmeti Veren Ülkeler arasında bulunan birçok ülkenin dataları sürekli olarak güncellenmektedir. Satın almak istediğiniz ülkeyi seçerek, numarayı hangi platformda kullanmak istediğinizi belirterek, o platforma uygun numara satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz numara belirttiğiniz platform için geçerli olmaktadır. Birden fazla platform için SMS Onay hizmeti almak isterseniz, platformu seçerek yeni bir numaram talep edebilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...