Kullanım Koşulları ve Hizmet Şartları

Yasal Uyarı: Onayal.Com sizin veya işletmenizin uğrayabileceği zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Madde 1 : Onayal.Com, YouTube, Instagram, TikTok, Facebook, Twitter veya Diğer Sosyal Medya tarafından yapılan herhangi bir hesap askıya alma veya farklı bir problem işlemlerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Madde 2 : Onayal.Com’dan sipariş edilen sms kodları ile oluşturulan profillerin kapatılması ile ilgili yükümlülükleri kabul etmez ve bu vb. şeylerden sorumlu tutulamaz. Onayal.Com’dan sipariş edilen sms kodları ile oluşturulan Whatsapp numaralarına GARANTİ VERMEMEKTEDİR. Kapatılan Whatsapp numaralarından Onayal.com sorumlu tutulamaz. Bu gibi sorunların muhattabı tutulamaz.

Madde 3 : Onayal.Com’da satılan numaralar yurtdışı servisler tarafından tedarik edilmektedir. Bu sebeple, sms onay kodu geldikten sonra geçersiz kod, kullanılmış numara hatası vb. sorunlar ile karşılaşmış müşterilerin ücret iadeleri yapılmamaktadır. SMS onay kodu gelmiş hiç bir hiç servisin iadesi veya telafisi mümkün değildir.

Madde 4 : Onayal.Com’dan sipariş edilen sms kodları yasadışı siteler veya işlerde kullanılamaz. Tespiti durumunda müşteri bilgileri yasal ve adli mercilere iletilir.

Madde 5 : Onayal.Com’dan sipariş edilen sms kodları ile yapılan yasadışı işlerden Onayal.Com sorumlu tutulamaz. Onayal.Com’u yasadışı işler için kullanan müşterilerin bilgileri adli mercilere iletilebilir.

Madde 6 : Onayal.Com’dan sipariş edilen hiç onay kodu ve sanal numaraya garanti vermemektedir. Numaralar tek kullanımlık yurtdışı sanal numara olduğu için problemler oluşması gayet normaldir. Bu sorunlar ile ilgili Onayal.Com sorumlu tutulamaz.

Madde 7 : Onayal.Com’dan sipariş edilip alınan onay kodlarının iadesi yoktur. Onay kodlarının çalışmasının garantisi yoktur. Onay kodlarının çalışacağına Onayal.Com garanti vermez.

Madde 8 : Onayal.Com müşterilerine Shopier ve Paywant aracılığı ile ödeme hizmeti sunmaktadır. Kredi kartları ile yapılan ödemeler Shopier firmasına aittir. Mobil ödeme ve Banka Havale/EFT işlemleri için de ise Paywant’ı kullanmaktadır. Doğrudan Onayal.Com sanal pos ile ödeme almamaktadır. Bu sebeple yapılan ödemeleriniz yalnızca ödeme yaptığınız kanallar aracılığı ile size iade edilebilir.

Madde 9 : Onayal.Com’a yapılan ödemelerinizin iadeleri banka hesaplarına havale veya EFT yapılmaz. Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz ödemeler Shopier aracılığı ile ödeme yapmış olduğunuz kredi kartına iade edilir.

Onayal.Com ‘dan sipariş vererek, bu sayfada yazılı olan tüm hizmet şartlarını okusanız da okumasanız da kabul etmiş sayılırsınız.
Bu hizmet koşullarında bildirimde bulunmadan değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Hizmet şartlarının güncel olduğundan emin olmak için her siparişten önce tüm hizmet şartlarını okumanız beklenir.
Onayal.Com herhangi bir hizmet için bir teslimat süresi garanti etmez. Siparişin ne zaman teslim edileceğine yönelik en iyi tahminimizi sunuyoruz. Bu yalnızca bir tahmindir.
Onayal.Com yukarıda yazılı bu maddeleri değiştirme ve saklama hakkını gizli tutar.

Saygılarımızla
Onayal.Com

Yorumlar