30/01/2022 21:22:24
Fransa SMS Onay

Fransa SMS Onay

Kullanıcı güvenliği sağlamak adına birçok uygulama ve platform tarafından kullanılan yöntemlerden birisi de SMS Onay sistemidir.SMS Onay sistemi sayesinde, uygulama ve platform algoritmaları kullanıcıların gerçek olup olmadığını doğrular. Algoritmalar tarafından doğrulanan hesaplar ise, genel olarak hiçbir sorunla karşılaşmadan platformdaki imkânlardan yararlanır. SMS Onayı yapmak için, kişisel bilgilerinizi girmeyi tercih etmeyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girmek istemiyorsanız, bunun elbette ki birkaç yolu var. Bu yollardan en çok tercih edileni ise, numara satın almaktadır. İstediğiniz bölgeye hatta ülkeye ait numara satın alabilirsiniz. Birçok ülkeden ve bölgeden numara satın almak için onayal.com adresini ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz.Fransa SMS Onay ve sanal numara hizmetini en uygun fiyata dakikalar içerisinde satın almak için hemen siteden hesap oluşturabilirsiniz.


Fransa SMS Onay Hizmeti

Başka bir ülkeden sms onay hizmeti satın almak, bazen ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabilir. Türk lokasyonlu numaralarda doğrulama işlemi için kullanıldığında hesaplarınızın tekrar onay işlemine düşmesine neden olur.Fransa SMS Onay Hizmeti alabilmek ve bu işlemi sorunsuz gerçekleştirebilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken onayal.com adresini ziyaret etmek olacaktır. Onayal.com adresine giriş yaptığınız andan itibaren, panelde yer alan her platformdan doğrulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca doğrulama işlemlerini yapmış olduğunuz numaralar sadece size ait ve size özel satışı gerçekleşir.


Fransa SMS Onay Nasıl Yapılır?

Onayal.com adresi üzerinden sms onay hizmeti alabilmek oldukça basit. Birkaç aşamayı tamamladıktan sonra (+33) ülke kodlu Fransa SMS Onay numarasına sahip olabilirsiniz. Onay işlemini gerçekleştirdiğiniz numaralar tek seferliktir. Ayrıca Whatsapp gibi programlar için telefon numarası satın alıyorsanız, satın alınan numara sadece tek bir cihaz için geçerli olmakla birlikte tek kurulum işlemi içindir. Hemen numara satın almak için;

  • com sitesine giriş yaparak, ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz hesaba giriş yapınız.
  • Hesabı oluşturduktan ve giriş işlemlerini tamamladıktan sonra oluşturduğunuz hesaba numara satın almak için Bakiye yüklemeniz gerekir.

  • Oluşturmuş olduğunuz hesaba bakiye yüklemek için, ‘’Bakiye Yükle’’ bölümüne giriş yapınız.
  • Hesaba en az 10 TL yükleme yaparak, hesabınıza yüklediğiniz ücret ile numara satın alabilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...