Discord Sms Onayı Nasıl Alınır 

Son dönemlerde oyun severlerin büyük bir ilgi göstermiş olduğu ve artık sıklıkla kullanmaya başladığı Discord uygulaması bilgisayar üzerinden kullanılan ücretsiz bir uygulamadır. Sesli bir iletişim uygulaması olan Discordu güvenli bir şekilde kullanabilmek için özellikle SMS onayı sürecinin tamamlanması önerilmektedir. Çünkü Discord SMS onayı sayesinde hesabınızı en güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Bir Discord kullanıcısı olarak Discord SMS onayı nasıl alınır diye bir araştırma yapıyorsanız aşağıdaki işlem sürecini takip edebilirsiniz. Discord SMS onayı için;

·         Discord uygulaması ayarlar kısmına giriş yapabilirsiniz.

·         Ayarlara giriş yaptıktan sonra gizlilik seçeneklerini tercih etmelisiniz.

·         Gizlilik ayarlarına giriş yaptığınızda profil düzenlemeleri bölümü karşınıza çıkacaktır.

·         Profil düzenlemeleri bölümünde yer alan kodmatik seçeneğine tıklamalısınız.

·         kodmatik bölümüne telefon numarası Giriş yaparak 1 dakika içerisinde bu telefon numarasına gönderilen Discord numara doğrulama kodunu almalısınız.

·         4 haneli olarak gönderilen Discord numara doğrulama kodunu bu bölüme girmelisiniz. Ardından İşleme onay verdiğiniz de artık SMS onay süreciniz tamamlanmış olacaktır.


Discord SMS onayı aşamasında kullanıcılar çoğunlukla kendilerine ait olan cep telefonu bilgilerini kullanmak istememektedir. Bu durumda kiralık numara hizmetinden faydalanıyor olmak bu aşama için en güvenli işlem süreçlerinden birisidir. Numara kiralama hizmeti sayesinde kendinize ve ailenize ait olan cep telefonu bilgilerini uygulamanın hiçbir aşamasında kullanmanıza gerek olmadan tek kullanımlık kiralık numaralar sayesinde bu süreci en güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu işlem için sitemizden uygun fiyatlı hizmet alımı yapabilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...