30/01/2022 21:20:11
Amerika SMS Onay

Amerika SMS Onay

Sosyal platformlarda hesabı olan biriyseniz, sms doğrulama işlemi ile sıklıkla karşılaşmış olabilirsiniz. SMS doğrulama işlemi ciddi anlamda büyük sıkıntılara sebep olsa da, kullanıcıların hesap güvenliği için gerekli bir sistemdir. Hesap güvenliği maximum düzeye çıkaran bu sistem sayesinde, hesabınız çalınma gibi durumlara maruz kalmaz. Kullanıcıların yararına olan bu sistemi, kullanıcılar tercih etmese de, doğrulama işlemleri her hesap için zorunlu ve gereklidir.  SMS Doğrulama işlemi yaparken kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız, herhangi bir ülkeye ait numara satın alarak doğrulama işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Onayal.com adresi bu konuda oldukça profesyonel ve hızlı hizmet vermektedir. Numara onay işlemlerinizi sadece belirli ülkeler için değil isterseniz, Amerika SMS Onay hizmetleri adı altında (+1) ülke koduna sahip numaralara da sahip olabilirsiniz. Onay işlemini dilediğiniz saatte 7/24 onayal.com adresine girerek, numara satın alarak gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız numaralarda kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsınız.


Amerika SMS Onay Hizmeti

İnternet üzerinde bulunan platformların hepsinde onayal.com sayesinde hesap onaylayabilirsiniz. SMS Onay hizmeti veren birçok siteden alışveriş yapabilirsiniz. Fakat bol referansı olan ve sms onay hizmetleri sektöründe profesyonel derecede hizmet vermiş onayal.com adresini tercih etmek sorunsuz bir doğrulama sürecini tamamlamanızı sağlar. Onayal.com adresi üzerinde (+1) ülke kodu bulunan numaralara sahip olmak için, birkaç aşamayı tamamlamanız gerekir. Amerika mobil onay satın almak için, onayal.com adresine hemen üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, panel içerisinde yer alan menülere tıklayarak basit bir şekilde numara satın alabilirsiniz.


Amerika SMS Onay Nasıl Yapılır?

En doğru ve sorunsuz şekilde sms doğrulaması yapmak için, haftalık olarak belirli zaman içerisinde kontrol edilen numaralara tek bir işlem ile sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve hızlı onay sistemini ile onayal.com adresinden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda site içerisinde yer alan ‘’Destek’’ bölümüne yazabilir, direkt olarak yöneticiler ile iletişime geçebilirsiniz.(+1) ülke kodlu Amerika numarası satın almak için;

  • com adresine giriş yapın.
  • Ücretsiz hesap oluşturarak hesabınıza bakiye ekleyin.
  • Eklediğiniz bakiye sonucunda ‘’Numara Satın Al’’ bölümüne girerek, istediğiniz platformda onaylama yapmak için numara satın alabilirsiniz.
  • Sistem tarafından başarılı bir şekilde alım gerçekleştiğinde ‘’Satın Aldıklarım’’ menüsünden numaranızı görebilirsiniz.

Son Yazılar

Mobil Doğrulama Nedir? Mobil Doğrulama Nedir?Mobil do...
Mobil Doğrulama Nasıl Yapılır? Mobil Doğrulama Nasıl Yapılı...
Fake Numara Fiyatları Ne Kadar? Fake Numara Fiyatları Ne Kadar?...
Kiralık Yabancı Numaralar Nelerdir? Kiralık Yabancı Numaralar Nele...